komp_servis
м. Львів, вул. Княгині О.106.
0(96) - 756 - 38 - 08

Наша компанія здійснює послуги по збору комп’ютерів за вашим замовленням. У нас ви можете отримати той комп’ютер, який відповідає вашим потребам та фінансовим можливостям. В залежності від того, для яких завдань він передбачений, ми підберемо індивідуальні параметри вашого комп’ютера.

При покупці вже готового комп’ютера вас можуть не задовольнити всі його можливості, оскільки вам доводиться обирати із вже зібраних конфігурацій. Часто користувачі з тикаються з тим, що програми на комп’ютері стали працювати повільніше, знизилася потужність, не вистачає місця на жорсткому диску, або ж просто хочеться модернізувати техніку. У такому разі вам потрібна професіональна індивідуальна збірка комп’ютера.

Збірка комп’ютера у нашій компанії має численні переваги. Менші гроші. Купуючи комп’ютер у магазині, ви платите додаткові кошти за «ім’я» фірми.

Кращі характеристики. Вам не доведеться довго обирати в магазині між кількома варіантами. У нас ви підберете всі необхідні параметри, розширите можливості вашого комп’ютера та збільшите його потужність.

Професіональна збірка. У нашій компанії для вас підберуть тільки якісні комплектуючі, протестують роботу готового комп’ютера, і він прослужить вам довше. Саме тому довірити збірку краще професіоналам.