komp_servis
м. Львів, вул. Княгині О.106.
0(96) - 756 - 38 - 08

Матриці моніторів пошкоджуються в основному шляхом необережного поводження з ними: якщо перед закриттям ноутбука або нетбука якийсь предмет залишився всередині, при падінні на підлогу, попадання в область матриці гострого предмета. Крім механічних пошкоджень існує електричного роду несправності.

У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які оперативно поміняють непрацездатну матрицю. На території Львова та області ми надаємо безкоштовний виклик майстра, який в деяких випадках може виконати заміну матриці навіть на місці. Вартість заміни матриці становить всього лише 100 грн. Після успішного ремонту всім клієнтам надається гарантія. Зателефонувавши за нашим ефоном, ви отримаєте безкоштовну консультацію.

Відновити працездатність матриці можна лише шляхом її заміни. Для цього підійде тільки аналогічна модель. Щоб витягти несправну матрицю потрібно відкріпити зовнішню панель, яка її кріпить. У ноутбуках і нетбуках знімаються спеціальні ніжки, призначені для того, щоб матриця не торкалася клавіатури.

Після їх зняття знімаються болтики, розташовані за ними. Для відділення панелі використовується пластмасовий інструмент, щоб уникнути пошкодження країв монітора. Після чого акуратно відкриваються всі засувки по периметру. Знизу знаходяться болтики, які відкручуються. Матриця виймається і ззаду відключається шлейф, шляхом акуратного його відклеювання. В зворотному порядку встановлюється нова матриця.